L’agenda del 2 i 3 d’abril

0

Dissabte 2 d’abril

Sant Cugat del V. | Trobada d’entitats a la Floresta
Castellers de Sant Cugat (12.30h, c/Casino)

Parets del V. | Festa infantil
Manyacs de Parets (11:30, al Sot d’en Barriques)

Reus | Presentació de l’autobús dels Xiquets de Reus
Xiquets de Reus (12h a la Pl. del Mercadal)

Andorra | Campionat Europeu de Rugby
Castellers d’Andorra (17:20h a l’Estadi Nacional)

Diumenge 3 d’abril

Terrassa | Diada del local dels Castellers de Terrassa
C. de Terrassa, C. de Cornellà, C. de Caldes i T. de Manresa (12h, al Raval de Montserrat)

Sant Cugat del V. | Diada de Padrins i fillols
C. de Sant Cugat, C. de Barcelona, C. de Cerdanyola i X. de Granollers (12h, Pl. d’Octavià)

Castelló d’Empuries | 3er Aniversari del bateig dels Vailets de l’Empordà
Vailets de l’Empordà, Marrecs de Salt, Minyons de Terrassa (12:30h, davant Basílica Sta Maria)

Sant Mateu de Bages | II Diada de primavera de Coaner
Castellers de Badalona i Salats de Súria (12h)

Barcelona | Festa Major de Primavera d’Horta-Guinardó
Castellers de Viladecans i Jove de Barcelona (12h)

La Salut de Terrades | Diada castellera
Castellers de Figueres

Sabadell | Festa Holi
Castellers de Sabadell (10:30h, Parc Catalunya)

Gurb | Festa de l’Arbre
C. de Mollet, N. de  la Plana (11h, Zona verda de la Ronda)

Palma | Diumenge de l’Àngel
C. de Mallorca, A. de Manacor, C. de Sant Feliu (16h, Castell de Bellver)

Sant Boi de Ll. | 19a jornada de la Divisió d’Honor de Rubgy
Castellers de Vilafranca (12h, Estadi Baldiri Aleu)

Sant Just d’Esvern | Diada castellera
C. d’Esplugues, C. de Sants i C. del Poble Sec (12h, Pl. de la Pau)

Tarragona | Inici de temporada
C. de Sant Pere i Sant Pau (12:30h, Centre de la Muntanyeta)

Picamoixons | Festa Major
Colla Vella dels Xiquets de Valls (12:30h, c/Sant Isidre)

La Garrotxa | Aixequem Castells per la comarca
Xerrics d’Olot (Itinerari: Besalú, Tortellà, St. Esteve d’en Bas, Santa Pau i Riudaura (a partir de les 10:30h)

FER UN COMENTARI

Escriu el teu comentari
El teu nom